e-mail: info@mifin.cz

Western Union

Na všech našich pobočkách můžete využít služby WESTERN UNION.

 

WESTERN UNION® převod peněz je nejrychlejší způsob zaslání peněz po celém světě, do několika minut a bez bankovních účtů. Služba WESTERN UNION® zajišťuje mezinárodní převody peněz do více než 195 zemí (seznam zemí – zde) a umožňuje klientům jejich výběr ve více než 200 000 lokací. Bezkonkurenční rychlost a kvalita je umožněna moderní telekomunikační a elektronickou sítí.

Převod peněz

Služba WESTERN UNION® převod peněz umožňuje svým klientům zasílat či přijímat peníze do několika minut po celém světě a bez použití bankovních účtů. Stačí navštívit naše pobočky WESTERN UNION® a postupovat následovně, dle požadované služby

Zaslání peněz:

  • Jednoduše přinesete finanční obnos v CZK do kterékoli naší pobočky Western Union. Na našich pobočkách přijímáme i platbu v USD. Vyplníte příslušný formulář a předložíte platný doklad totožnosti.
  • Zaplatíte odesílanou částku včetně poplatku a obdržíte kopii formuláře, kde je uvedeno kontrolní číslo peněžního převodu (MTCN).
  • Informujete příjemce, že daná částka byla odeslána na jeho jméno, popřípadě mu sdělíte MTCN.
  • Během několika minut budou peníze připraveny k výplatě příjemci ve kterékoli pobočce ve vámi uvedené zemi.

Příjem peněz:

  • Přijdete do našich poboček Western Union a předložíte svůj doklad totožnosti. (Pokud jej z nějakého důvodu nemáte, prokážete se heslem, na kterém jste se dohodl/a s odesílatelem.)
  • Vyplníte příslušný formulář. Pracovník Western Union ověří vámi uvedené údaje s údaji v systému.
  • Pokud vše souhlasí, finanční obnos vám bude následně vyplacen.
  • Na našich pobočkách je výplata možná v CZK i v USD.

Společnost WESTERN UNION® a stejně tak i PES – Peněžní expresní service s.r.o.®, se snaží maximálně vycházet vstříc svým klientům. Zákazník je vždy na prvním místě. Milióny lidí na celém světě využívají služeb WESTERN UNION® především pro jejich vysokou spolehlivost, bezpečnost a rychlost. Zákazníky přitahuje pět hlavních atributů naší společnosti.

DŮVĚRA

Síla obchodní značky WESTERN UNION® ji staví do pozice světové jedničky v rychlých převodech peněz. Zákazníci mají jistotu, že se setkávají se společností, která má na trhu nejlepší pověst. Totéž platí i o společnosti PES – Peněžní expresní service®.

SPOLEHLIVOST

WESTERN UNION® zajistí, že Vaše peníze budou vyplaceny rychle a té správné osobě. Služby „WESTERN UNION® převod peněz“ můžete využít v naléhavých situacích jako ztráta platební karty či finančního obnosu, dále můžete posílat peníze do zahraničí svým příbuzným a přátelům. Naše služby využívají i podnikatelé k udržení hladkého průběhu podnikání.

RYCHLOST

S využitím nejmodernější elektronické technologie a vlastní komunikační sítě umožňuje WESTERN UNION® převody peněz během několika málo minut. Zákazníci vědí, že peníze dojdou téměř ihned po odeslání.

DOSTUPNOST

Ve světě je více než 150 000 poboček WESTERN UNION® ve 195 zemích. Najdete je ve směnárnách, cestovních kancelářích, poštovních úřadech, hotelech, letištích, obchodech, bankách apod. Není třeba vlastnit ani bankovní účet, protože peníze doručujeme v hotovosti.

HODNOTA

Síla všech těchto atributů naší značky pomáhá zákazníkům, aby rozeznali hodnotu naších služeb ve srovnání s konkurencí

Sazebník

Poplatky za převod peněz a ostatní služby ve formátu PDF – ke stažení zde.

Vzor pro zasílání peněz

Vzor pro příjem peněz

Seznam států

SEZNAM STÁTŮ: Aktuální seznam států a měn. V tabulce naleznete Název státu, ISO kód, název měny a její zkratku (případně další měnu akceptovatelnou v daném státu) a je-li možná Kontrolní otázka/odpověď.

Seznam států ve formátu MS WORD – ke stažení zde.